Kontaktid

Liisi Lembinen, arendusdirektor (üldinfo, konsortsiumiga liitumine, lepingud),
tel: 737 5700, liisi.lembinen@ut.ee
Heiki Epner, digikogude analüütik (DOI registreerimine, liidestamisega seotud teenused),  datacite@ut.ee
Tiiu Tarkpea, teadusandmete peaspetsialist (nõustamine teadusandmete ja DataCite alal),
tel: 737 5729, tiiu.tarkpea@ut.ee
Elena Sipria-Mironov, projektijuht (DataCite Eesti koduleht, kommunikatsioonijuhtimine),
tel: 737 5750, elena.sipria-mironov@ut.ee

Tartu Ülikooli Raamatukogu
W.Struve 1 Tartu 50091
tel.:7375 703
e-mail: library@utlib.ee
utlib.ut.ee

 

Sigrid Ots, projekti koordinaator (konsultatsioon), tel: 5563 8082, sigrid.ots@ut.ee
Allan Zirk, elurikkuse informaatika ja digiarhiivide töörühma peaspetsialist (PlutoF, tehniline nõustamine), allan.zirk@ut.ee

Tartu Ülikooli loodusmuuseum
Vanemuise 46 Tartu 51014
tel: 737 6076
e-mail: loodusmuuseum@ut.ee
www.loodusmuuseum.ut.ee

Eestis registreeritud DOI-d

Otsi DataCite Eesti alt registreeritud DOI-sid. Otsing kuvab ESTDOI prefixiga registreeritud DOI-sid.



 

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Special thanks to the British Library for reference materials